KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15904186
nr 1590 4186
Oidentifierad konstnär. Signerad Albert, 1907, marin. Olja på duk, 50x85 cm, yttermått inklusive ram: 63x99 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 januari 2024
kl 20:27:00
300 kr
350 kr